2011. gada 9. novembrī plkst 10.00 Bauskas Kultūras centrā pulcējās Zemgales reģiona publisko bibliotēku darbinieki, lai tiktos ikgadējā Zemgales reģionālajā publisko bibliotēku seminārā. Semninārā piedalījās Bauskas, Vecumnieku, Iecavas, Rundāles novadu, kā arī Jelgavas, Aizkraukles, Dobeles un Ogres reģionu novadu bibliotekāri. Atklāšanas uzrunu klātesošajiem teica Bauskas novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips. Semināra dalībnieki tika iepazīstināti ar katra reģiona bibliotēku aktualitātēm.

Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks klātesošos iepazīstināja ar jaunās LNB ēkas satura un pakalpojumu koncepciju. Par Latvijas Bibliotekāru Biedrības īstenotajiem projektiem bibliotēku attīstībai stāstīja LBB prezidente Silvija Tretjakova. V/a “KIS” (Kultūras informācijas sistēmas)  speciālisti sniedza ieskatu VVBIS (Valsts vienotā bibliotēku informācijas sistēma) projekta aktualitātēs.