Zaķumuižas bibliotēka izveidojusi tīmekļa vietni – www.zakumuizasbiblioteka.lv, lai veicinātu bibliotēkas pakalpojumu reklāmu, informētu par jaunumiem bibliotēkā, kā arī dotu iespēju ielūkoties elektroniskajā katalogā.

Pēc visu bibliotēkā esošo grāmatu rekataloģizācijas (elektroniskās reģistrācijas), bibliotēkas lietotājiem būs pieejami attālinātie bibliotēkas pakalpojumi – grāmatu rezervēšana tiešsaistē, sava konta pārraudzīšana, grāmatu lietošanas termiņa pagarināšana un citi.

Šobrīd izveidotās sadaļas pakāpeniski tiks papildinātas ar bibliotēkas lietotājus interesējošiem materiāliem. Tiks izveidota arī novadpētniecības sadaļa, kurā varēsiet atrast materiālus par Zaķumuižas un tuvējās apkārtnes vēsturi.

Lai padarītu vietni vēl noderīgāku un saistošāku lietotājiem, priecāsimies saņemt jūsu idejas, ieteikumus un vēlmes uz e-pasta adresi zakumuizasbiblioteka@ropazi.lv vai zakibibl@inbox.lv.

Uz biežu tikšanos virtuālajā vidē!