Jau iepriekš tika ziņots, ka 2014. gada 17. februārī Patentu tehniskā bibliotēka (PTB) pievienojās WIPO depozitāro bibliotēku programmai. WIPO depozitārās bibliotēkas statuss sniedz iespēju saņemt savā krājumā visas aktuālās WIPO publikācijas, savukārt bibliotēka apņemas nodrošināt šīm publikācijām pieeju plašākai sabiedrībai.

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar WIPO materiāliem, PTB informācijas pakalpojumiem un resursiem, kā arī iesaistīties diskusijā par iespējām kopīgi veidot sabiedrības izpratni par intelektuālās darbības rezultātā radītām vērtībām un to aizsardzību.

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību intelektuālā īpašuma aizsardzībai, kopš 2000. gada tiek atzīmēta Pasaules Intelektuālā īpašuma diena. Pasaules Intelektuālā īpašuma dienu tradicionāli atzīmē 26. aprīlī, jo 1970. gadā šajā datumā tika dibināta Pasaules Intelektuālā īpašuma organizācija. Šī gada Pasaules Intelektuālā īpašuma dienas tēma ir “Kino – kvēla aizrautība”.

WIPO publikācijas PTB krājumā http://ej.uz/WIPO-biblioteka-PTB