Šogad tās dalībnieki dosies ceļā caur Baltijas valstīm Viļņa–Rīga–Tallina, ar mērķi sasniegt Helsinkus un apmeklēt IFLA kongresu.

Tā ir iespēja popularizēt savu profesiju, savu bibliotēku, būt kopā ar kolēģiem no dažādām pasaules valstīm, piedalīties interesantos semināros un diskusijās par svarīgiem jautājumiem nozarē.

Izsludinātā reģistrācija jau ir slēgta un noskaidrojies, ka velobraucienā piedalīsies 107 dalībnieki no dažādām pasaules valstīm – Zviedrijas, Somijas, Kanādas, USA, Vācijas, Francijas, Serbijas, Mongolijas, Taivānas, Jaunzēlandes, Indijas u.c., protams, arī no Baltijas valstīm.

Vēlamies informēt kolēģus, kas izrādīja interesi un tos, kas vēl neko par to nav dzirdējuši, ka šobrīd ikvienam bibliotekāram, lasītājam un citiem, kam bibliotēka ir svarīga, ir iespēja pieteikties un piedalīties velobrauciena atsevišķos posmos.

Kontaktpersona:
Ilze Marga