Jūrmalas Centrālā bibliotēka aicina darbā vecāko bibliotekāru informācijas resursu pārvaldības darbā.

Prasības:

  • augstākā izglītība bibliotēku jomā vai augstākā izglītība citā jomā;
  • zināšanas bibliotēku jomā un informācijas resursu pārvaldībā;
  • prasme strādāt komandā, precizitāte un atbildības sajūta, laba saskarsmes kultūra;
  • labas iemaņas darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām;
  • prasmes darbā ar bibliotēku informācijas sistēmu ALISE un literatūras zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Galvenie amata pienākumi:

  • veidot Jūrmalas valstspilsētas bibliotēku katalogu bibliotēku informācijas sistēmā ALISE, t. sk. autoritatīvo ierakstu datubāzi;
  • veikt bibliotēkas krājuma komplektēšanu;
  • piedalīties bibliotēkas krājuma izvērtēšanā un inventarizācijā;
  • izslēgt no kataloga norakstīto literatūru;
  • sagatavot bibliotēkā abonējamo periodisko izdevumu pieprasījumus,
  • nodrošināt ienākušo izdevumu sadali;
  • piedalīties bibliotēkas tiešsaistes un digitālo resursu veidošanā.

Piedāvājam:

  • darbu uz nenoteiktu laiku;
  • stabilu atalgojumu 1248 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • papildatvaļinājumu, atvaļinājuma pabalstu un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, veselības apdrošināšanu (pēc nostrādātiem 3 mēnešiem);
  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā.

Motivācijas vēstuli, dzīves un profesionālās pieredzes aprakstu (CV) līdz 2024. gada 16. augustam sūtīt uz e-pastu jcb@jurmala.lv ar norādi: Amata vakancei “Vecākais bibliotekārs informācijas resursu pārvaldības darbā”.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība, kontaktinformācija: Jomas iela 1/5, Jūrmala, LV-2015, tālr.nr. 67093816, e-pasts personasdati@jurmala.lv.