2012. gada 28. septembrī plkst.16.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Juglas filiālbibliotēkā (Rīgā, Brīvības gatvē 430a) notiks tematiska pēcpusdiena – tikšanās ar rakstnieci Ingunu Baueri.

Pasākums veidots sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras un tautas mākslas centru “Ritums” .

Ingunas Baueres rakstnieces karjera iesākās gandrīz pirms desmit gadiem, un kopš tā laika izdotas jau 14 grāmatas, tai skaitā “Lizete, dzejniekam lemtā”, “Skolas Līze” , “Ede, Pumpura sieva” (grāmatas par Kārļa Skalbes, Matīsa Kaudzītes un Andreja Pumpura dzīves biedrēm). Rakstniece katru dienu raksta vismaz astoņas stundas un gandrīz nepārtraukti prātā šķetina savu varoņu turpmākās gaitas. Inguna Bauere atzīst, ka paralēli strādā ar vairākām grāmatām – dažām meklē bildes, citām dokumentus vēstures arhīvos, daudzām top sižeta risinājumi.

Ieeja brīva

Papildu informācija: