2014. gada 15. aprīlī plkst. 15.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka “Rēzna” aicina uz tikšanos ar Dailes teātra aktrisi Indru Briķi. Pasākums notiks Dienas centrā “Kastanis” (Rīgā, Lomonosova ielā 1, korp. 19).

Indra Briķe ir bijusi Liepājas teātra un Jaunā Rīgas teātra aktrise, taču lielāko savu teātra dzīvi pavadījusi Dailes teātrī.

Pazīstamā aktrise filmējusies pašmāju seriālā “Ugunsgrēks” un vairākās kinofilmās, no tām pēdējā kinoloma bijusi atzinību guvušajā filmā “Mammu, es tevi mīlu”.

Dailes teātra aktrise Indra Briķe nesen kļuva par jaundibinātās Krodera balvas pirmo laureāti.

Laipni aicināts ikviens interesents! Dienas centrā “Kastanis” var nokļūt, braucot ar 15. trolejbusu līdz pieturai “Lomonosova iela”.

Informācija bibliotēkā pa tālr. 67144930