Ar savu programmu Rīgas Centrālā bibliotēka, kurai ir 26 filiāles visā pilsētā, bērnu svētkos piedalās jau vairākus gadus.

RCB teltī varēs piedalīties jautrajās ātrlasīšanas, mēles mežģu un burbuļu pūšanas  sacensībās, risināt uzdevumus prāta spēlēs, izmēģināt Lasāmkrēslu un Klausāmkrēslu, dekorēt maisiņus bibliotēkas grāmatām un piedalīties citās interesantās aktivitātēs. Protams, skatāmas būs arī jaunākās, skaistākās un interesantākās grāmatas.

Bibliotēkas teltī dalībniekus gaidīs bibliotekāru komanda no RCB Bērnu literatūras nodaļas un filiālbibliotēkām „Avots”, „Pārdaugava”, „Rēzna” un Sarkandaugavas un Šampētera filiālbibliotēkām.

Bērnu svētkus organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs.

Informāciju sagatavoja:

Daina Ģeibaka

Rīgas Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību vadītāja