Pirmajā nedēļā apmēram 100 dalībniekiem no visas pasaules paredzēta kopīga informatīva sesija, kas iepazīstinās ar Francijas kultūras iestāžu pārvaldes organizāciju, Francijas Kultūras un komunikāciju ministrijas un Francijas Ārlietu un Eiropas lietu ministrijas un tās pakļautības iestāžu politiku kultūras jomā, savukārt pēc tam dalībniekiem iespējams izvēlēties starp :

– individuālo tikšanos ar Francijas profesionāļiem programmu (Les séjours culture).

– un tematiskiem stāžiem par četrām tēmām :

• Audiovizuālie resursi bibliotēkās (rīko Francijas Nacionālā Bibliotēka)
• Kultūras finansēšana un ekonomika (rīko Parīzes Dauphine universitāte)
• Kultūras politikas un to admininistrēšana (rīko Grenobles Observatoire des Politiques Culturelles (OPC))
• Teorētiskais un praktiskais darbs arhīvos (rīko Francijas Kultūras ministrijas Mantojuma ģenerāldirekcija)

Piedāvā Francijas Kultūras un komunikāciju ministrija un Maison des Cultures du Monde.

Pieteikumu anketas Maison des Cultures du Monde mājas lapā www.mcm.asso.fr/site02/courants/programme/courantsdumonde.htm

vai Francijas Kultūras centrā, Elizabetes ielā 59 (atb. Dita Podskočija, tālrunis 67 20 18 64, dita.podskocija@ccf.lv)

Kandidātu pieteikumi iesniedzami Francijas Kultūras centrā līdz 2011. gada 27. aprīlim. Pieteikumus ar Francijas Kultūras un sadarbības padomnieka apstiprinājumu uz Maison des Cultures du Monde nosūta Francijas Kultūras centrs.