2018. gada 10. novembrī plkst. 11.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Telpā -15+ (M stāvā) sadarbībā ar nevalstisko organizāciju “AFS Latvija” notiks starpkultūru spēļu cikla pasākums “Pasaules spēles Latvijā”. Aicinām jauniešus un visus tos, kurus interesē dažādu kultūru un pasaule izzināšana!

Pasākumā varēs uzzināt, kādas spēles ir iecienītas dažādos pasaules kontinentos. Ar “AFS” viesskolēniem no Taizemes, Honkongas, Japānas, Itālijas, Vācijas, Francijas, Beļģijas, Turcijas, Meksikas un ASV jautrā gaisotnē apgūsim dažādu valstu spēles. Papildus tām meklēsim dažādo un kopīgo kultūrās, runāsim par vērtībām, kuras šīs spēles pauž, kā arī kopā ar draugiem no visas pasaules radīsim skaistu vēlējumu puķi Latvijai 100 gadu dzimšanas dienā.

Dalība bez maksas, bet lūdzam iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu: iveta.krumina@lnb.lv vai zvanot uz tālruni: 29466511.

Papildu informācija:

Augusts Zilberts