2012. gada 25. februārī plkst. 11:00 Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) notiks pasākumu cikla pirmsskolas un sākumskolas bērniem ar vecākiem “Kas tu esi?” sarīkojums “Rūķītis Nilss Karlsons un Mudīte Treimane”.

Pasākumā varēs iepazīties ar tulkotāju Mudīti Treimani, kura pastāstīs par tulkotāja darbu un iepazīšanos ar rūķiem. Bērni varēs klausīties fragmentus no Astrīdas Lindgrēnes pasakas Rūķītis Nilss Karlsons un radošajā darbnīcā veidot muzeja rūķa Zinzinīša māju.

Šajā sezonā Rakstniecības un mūzikas muzeja pasākumu ciklā “Kas tu esi?” var iepazīt autorus, kuru darbos sastopami rūķi un ķipari. Katrā pasākumā viesojas kāds rakstnieks vai tulkotājs un bērni ar vecākiem darbojas radošajā darbnīcā.

Turpmākie cikla “Kas tu esi?” pasākumi:
• 24. marts plkst. 11:00 Rūķi un Ēriks Kūlis
• 28. aprīlis plkst. 11:00  Rūķi un Arno Jundze

Biļetes cena: 1,00 Ls. Ģimenes biļete: 2, 00 Ls (1 – 2 pieaugušie un 1 – 4 bērni līdz 16 gadu vecumam).

Papildu informācija:
Maija Treile
Rakstniecības un mūzikas muzeja mājas lapas redaktore
Tālr.: 67227782; 29631741
maija.treile@rmm.lv