Ciklā būs apskatāmas izstādes: "Ziemeļvalstu daba", "Ziemeļu mūzika no Grīga līdz "Abba"", kā arī izstāde "Ziemeļu karalistes un karaļpāri".

Abonementā savukārt būs iespēja iepazīties ar Ziemeļvalstu rakstniekiem un literatūru. Nedēļas laikā tiks atspoguļots pēc iespējas vairāk no Ziemeļvalstu literatūras klāsta.

Ziemeļvalstu nedēļas aktivitātēs un pasākumos iesaistījušās vairāk nekā 300 Latvijas bibliotēkas.

Projekta gaitā pieaugušo auditorija Latvijas bibliotēkās iepazīstas ar speciāli Ziemeļvalstu nedēļai sarakstīto somu rakstnieces Ēvas Kilpi oriģināltekstu "Mīlot Ziemeļvalstis", ko latviešu valodā tulkojusi Aija Eimane.

Arī Sabiles novada bibliotēkas aktīvākie lasītāji tiks aicināti iepazīties ar šo darbu, un pēc tam tiks apkopotas lasītāju pārdomas.

Linda Vītola LETA