2013. gada 10. decembrī plkst. 18.00 Pārventas bibliotēkā (Ventspilī, Tārgales ielā 4) atklās Ritas Blaževičas darbu izstādi “Baltais klusums”.

Ar pirmo iedegto svecīti Adventes vainagā sākas brīnišķais gaidīšanas laiks, kad vairāk domājam par garīgām vērtībām, kad gribam rūpēties par dzīves grūtībās nonākušajiem, kad vēlam laimi visiem apkārtējiem un sen aizmirstajiem draugiem. Un tā ar dažādām rūpēm un darbiem pienācis Ziemassvētku vakars, kur katrā mājā goda vietā ir izrotāta eglīte, burvīgs, tikko ceptu pīrāgu aromāts pilda telpas, un visa ģimene pošas uz Svētvakaru baznīcā… Tā šībrīža sajūtas apraksta māksliniece Rita Blaževiča.

Ziemas ainavas – baltas un tīras, tik tuvas Ziemassvētku noskaņai – būs apskatāmas Pārventas bibliotēkā līdz  nākamā gada janvāra vidum.