IZSTĀDES

• Līdz 27.aprīlim Birutas Rukas gleznu izstāde “No Ērģemes līdz Krimai”.
  • Līdz 7.aprīlim izstāde (novadpētniecības stendā) “Esiet pazīstami – Ella Andersone!”: Valkas novadniecei – 110.
  • No 3.līdz 30.aprīlim izstāde “Tulkojuma zīmols”: atzīmējot Silvijas Brices 60 gadu jubileju, izstādē viņas tulkotie romāni.
  • No 9.aprīļa līdz 5.maijam izstāde (novadpētniecības stendā) “Reiz Valkā bija…”: no cikla “Izzudis, bet ne pazudis”.

PASĀKUMI

No 1. līdz 15.aprīlim akcija “brīvGRĀMATA” – no grāmatu plaukta 1.stāvā ņem, maini vai dāvini grāmatu.

No 23. līdz 29.aprīlim Bibliotēku nedēļas “Mainās bibliotēka-mainās sabiedrība” ietvaros:
• 23.aprīlī pl. 10.00 seminārs Valkas reģiona bibliotēku darbiniekiem,
• 23.aprīlī pl. 11.00 visiem interesentiem tikšanās ar Kārli Krēsliņu, grāmatas “No lauku puikas līdz ģenerālim” autoru, grāmatas prezentācija,
• no 23.līdz 27.aprīlim veidojam virtuālu fotoizstādi “Lasi mani”: atnāc uz bibliotēku un nobildējies ar savu vārdamāsu/vārdabrāli – GRĀMATU,

• 27.aprīlī Strenču kultūras namā notiek Valkas, Smiltenes un Strenču novada Grāmatu svētki.

JAUNĀKĀS GRĀMATAS

No 23. līdz 26. aprīlim  Jauno grāmatu dienas. (Grāmatu izsniegšana 27.aprīlī.)Ar grāmatām varēs iepazīties uz vietas bibliotēkā vai mūsu mājas lapā

BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ

14.aprīlī pl.11.00 – 12.00 pasākums pirmsskolas un sākumskolas bērniem “Bērnu rīts”.

• 24.,25.,26.aprīlī pl.14.00 – 16.00 spēles un atjautības uzdevumi bērniem.

Tava Valkas novada centrālā bibliotēka

biblioteka.valka.lv