Izstādes:
  • No 1. – 30. novembrim literatūras izstāde “Klimata izmaiņas. Kā izdzīvosim?”;
  • No 7. – 14. novembrim literatūras izstāde “Lāčplēša dienu pieminot…”;
  • No 15. – 26. novembrim “Latvijas Valsts proklamēšanas 93. gadskārta”;
  • No 1. – 30. novembrim informatīva materiālu izstāde “Jaunākais par Eiropas Savienību”.

Pasākumi:
  • 3. novembrī no plkst. 10.00 – 11.00 “Bibliotēkas jauno grāmatu dienas lasītāju kluba” trešā tikšanās. Stāstīsim par bibliotēkas rīkotajām aktivitātēm (literārajiem pasākumiem, apmācībām u.c.), literatūras apskatā iepazīstināsim ar JGD jaunieguvumiem un dalīsimies pārdomās par izlasīto.
  • No 8. novembra līdz 8. decembrim novadnieces Montas Mednes fotoizstāde. Izstādes atklāšana 8. novembrī plkst. 16.00 Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Limbažos, Rīgas ielā – 9.
  • 16. novembrī plkst. 16.00 Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļas (14.-20.11.) krēslas stundas lasījums “Humors Ziemeļos”. Pasākums notiek Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Limbažos, Rīgas ielā – 9.