Tās nebūs lekcijas, vismaz to parastajā nozīmē ne, jo stundu garajā ikmēneša pasākumā galvenā vieta tiks ierādīta mūzikai – dažādu simfonisko orķestru koncertu video ierakstiem, ko papildinās muzikoloģes Guntas Bauģes komentāri.
Pirmās tikšanās "galvenie varoņi" būs Simona Bolivāra Venecuēlas jauniešu orķestris un diriģents Gustavo Dudamels koncertā 2007. gada Lucernas festivālā. Interesenti varēs iepazīt franču komponista Morisa Ravela baletmūziku (skaņdarbu Valsis un 2. svītu no baleta Dafnids un Hloja), uzzināt vairāk par Venecuēlas mūzikas apmācības sistēmu, orķestri un tā diriģentu.
Ciklā šosezon paredzētas deviņas nodarbības – katra mēneša otrajā sestdienā, dažas no tām ar savu uzstāšanos papildinās Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēkņi.
Aicināti visi interesenti. Ieeja bezmaksas.

Informāciju sagatavoja:
Igeta Gredzena