Šis gads pēc austrumu kalendāra tiek dēvēts arī par Melnās ūdens čūskas gadu, tāpēc LU Bibliotēka pasākuma ietvaros piedāvās ikvienam iepazīt graciozo dzīvnieku izzinošās un interesantās nodarbēs. LU Bibliotēkas Daudznozaru bibliotēka: datorika, juridiskās zinātnes, teoloģija pārvērtīsies par čūsku valstību, kurā lieliem un maziem apmeklētājiem būs iespēja uzlabot zināšanas par bīstamo un tomēr tik valdzinošo čūsku dabu.

Muzeju nakts apmeklētājus gaida dažādi pārsteigumi – iespēja attīstīt savas maņas, iesaistoties radošajās darbnīcās un aplūkot senus dārgumus no bibliotēkas krājuma izstādē “Čūskas laiku laikos”, kā arī atklāt kādu interesantu faktu par čūsku, kas tomēr nav čūska.

Čūsku valstība durvis vērs 18. maija vakarā, no plkst. 18:00 līdz  23:00, LU Centrālās ēkas 203. telpā.

Attēls no LU Bibliotēkas Reto izdevumu un rokrakstu kolekcijas.