Semināra “Web of Science pielietojums praksē: no pētījuma plānošanas līdz rezultātu novērtēšanai” vadītājs, Clarivate kompānijas pārstāvis Marčins Kapčinskis (Marcin Kapczynski), dalībniekiem sniegs noderīgus padomus, kas nepieciešami zinātniskas karjeras attīstībai. Kapčinskis stāstīs un demonstrēs, kā pilnvērtīgi izmantot Clarivate rīkus katram pētījuma posmam, sākot ar darba plānošanu, grantu saņemšanu, pētījumu veikšanu, atklājumu publicēšanu, sasniegumu popularizēšanu līdz rezultātu novērtēšanai.

Vieta: Latvijas Universitātes Zinātņu māja, Jelgavas ielā 3, Rīga (klātienes pasākuma telpa tiks precizēta).

Datums: 2023. gada 20. aprīlis.

Laiks: plkst. 14.00 (reģistrēšanās no plkst. 13.30), semināra ilgums būs ~3,5h.

Semināra mērķauditorija: Latvijas augstāko izglītības iestāžu un zinātnisko institūciju personāls, pētnieki, mācībspēki, doktorantūras studenti, informācijas speciālisti, bibliotēku darbinieki un citi interesenti.

Semināra darba valoda: angļu.

Interesenti varēs saņemt apliecinājumus par dalību seminārā.

Pasākuma laikā tiks fotografēts.

PIETEIKTIES SEMINĀRAM

Programma un jaunākā informācija par semināru pieejama šeit.

Informāciju sagatavoja:
Gita Rozenberga