PIETEIKTIES ŠEIT (pēc reģistrēšanās piekļuves saite tiks nosūtīta uz dalībnieka norādīto e-pastu; dalība ir bez maksas)

Tīmekļsemināru vadīs Varšavas Universitātes doktore, Žurnālistikas, informācijas un grāmatniecības fakultātes docente un Varšavas Universitātes Bibliotēkas bibliotekāre Zuza Vjorogorska (Zuza Wiorogórska). Zuza ir arī IFLA Bibliotēku teorijas un pētniecības sekcijas pastāvīgās komitejas locekle. Galvenās interešu jomas ir pētniecības datu pārvaldība, informācijpratība multikulturālā kontekstā, informācijas lietotāji un 21. gadsimta prasmes.

Datums: otrdiena, 22. oktobris.

Laiks: 12.00-12.30 (~30min).

Vieta: virtuālā telpa Zoom platformā.

Tīmekļsemināra darba valoda: angļu.

Mērķauditorija: bibliotēku darbinieki, informācijas speciālisti, bibliotēkzinātnes un informācijas studenti un citi interesenti no Latvijas bibliotēkām.

Tīmekļseminārs tiek rīkots Atvērtās piekļuves nedēļas 2024 ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Gita Rozenberga