Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bibliotēku un informācijas zinātņu lasītavā turpinās par tradīciju kļuvušās nozares studentu nodarbības LNB telpās – pasākumu cikls “Maģistru diena”.

Piektdien, 22. aprīlī, LNB Bibliotēku un informācijas zinātņu lasītava būs nodota Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes (LU SZF) Bibliotēkzinātnes un informācijas maģistra studiju programmas “Informācija un bibliotēkzinātne” 1. kursa studentu rīcībā. Dienas garumā plānotas vairākas studiju nodarbības.

“Maģistru dienu” ievadīs “Maģistru lasījumi” – plkst. 10.30 notiks kārtējā tikšanās ar kādu no maģistra grādu ieguvušajiem bibliotēku nozares speciālistiem, kura maģistra darbs ir ne tikai uzmanību piesaistošs, bet arī saņēmis augstu novērtējumu. Šoreiz uz sarunu aicināta Santa Taube, LU SZF Informācijas un bibliotēku studiju nodaļas 2015. gada absolvente, kura stāstīs par savu maģistra darbu “Vītolu dzimta un māja mutvārdu vēstures liecībās un dokumentos”.

Papildinformācija