Baiba Āriņa ir izglītojusies dažādās jomās, ieguvusi maģistra grādu pedagoģijā un ir topošā izglītības zinātņu doktore, vienmēr gatava jauniem izaicinājumiem un sasniegumiem. Iepriekšējā darba pieredze bija saistīta ar vadošiem amatiem, metodisko darbu, personāla apmācību, izglītības procesu vadību un darbu projektu koordinēšanā. Baibas sirdslieta ir gleznošana.

Kā galvenos Līvānu novada Centrālās bibliotēkas stratēģiskos uzdevumus Baiba Āriņa izvirza vizuālās identitātes un atpazīstamības veicināšanu, mūžizglītības un tālākizglītības pakalpojumu attīstīšanu reģiona iedzīvotājiem, vietējās sabiedrības līdzdalības un saliedētības palielināšanu, regulāru Līvānu novada iedzīvotāju vajadzību un apmierinātības izpēti, kā arī informatīvi izglītojošu un socializējošu pasākumu, kursu un meistarklašu īstenošanu, piesaistot dažādu jomu speciālistus.

Jaunā direktore (pirmā no kreisās) kopā ar domes priekšsēdētāja vietnieci Gintu Kraukli un pašvaldības izpilddirektoru Aldi Džeriņu bibliotēkā
Baiba Āriņa amatā apstiprināšanas dienā Līvānu novada pašvaldībā

No Baibas staro smaids un atvērtība, enerģija un dinamika, kas liek nojaust, ka Līvānu novads ir ieguvis zinošu un darboties gribošu speciālisti. Lai veicas jaunajā amatā!

Latvijas Bibliotēku portāls informē, ka arī Cēsu Centrālajā bibliotēkā 1. augustā darbu sāka jauna direktore Lāsma Vasmane-Mašina

Informāciju sagatavoja:
Lidija Pintāne