LGB interneta lasītavā:

• Marts – Aprīlis – Dzejas konkurss “Pavasaris”:
    dzejoļu par pavasari iesūtīšana no 19. marta līdz 10. aprīlim; dzejoļu vērtēšana no 11. aprīļa līdz 30. aprīlim;
  • Marts – Aprīlis – Apsveikumu konkurss “Lieldienas”:
    apsveikumu iesniegšana no 19. marta līdz 10. aprīlim; apsveikumu vērtēšana no 11. aprīļa līdz 30. aprīlim.

Citas aktivitātes:

• No 26.- 30. martam E – prasmju nedēļa Limbažu Galvenajā bibliotēkā.
  • No 23. – 29.aprīlim – Bibliotēku nedēļa Latvijā (detalizētāk par aktivitātēm sk. bibliotēkas mājas lapā : www.limbazubiblioteka.lv ).

Izstādes un pasākumi:

• No 2. – 31. martam Limbažu Galvenajā bibliotēkā novadnieces Lindas Purmales – Lošinas skiču un zīmējumu izstāde “No skices līdz …”
  • No 2. – 30. aprīlim novadnieka, skaisto dārzu meistara Ojāra Kiršteina izstāde –  fotogalerija “Liedaga akmeņi Tūjā”
    Fotogalerijas atklāšana un saruna ar autoru par liedaga akmeņiem un to enerģētiku 2.aprīlī (pirmdien) plkst.16.00 Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā – 9.
  • 3. aprīlī interneta lasītavā no plkst. 15:00-18:00 – “Gatavošanās Lieldienām” ar Lieldienu tradīciju izzināšanu un olu rotāšanu
  • 5. aprīlī:
    • Jauno grāmatu dienas (JGD) jaunieguvumu izstāde
    • Lasītāju kluba (LK) tikšanās
    Lasītājiem un interesentiem piedāvājam:
    – JGD daiļliteratūras un nozaru literatūras jaunieguvumus – izstādē (visu mēnesi);
    – Jaunākās iepirktās daiļliteratūras un nozaru literatūras bibliogrāfiskos apskatus;
    – Domu apmaiņu par izlasīto.

• 28. martā (trešdienā) plkst.16.00 Teātra mājā (Limbažos, Parka ielā -7)
    LGB pasākumu ciklā “Mūsu viesis” tikšanās ar rakstnieci, publicisti Moniku Zīli.
    Pasākums notiek projekta “Latviešu oriģinālliteratūras lasījumi Limbažu GB : 100 gr latviešu oriģinālliteratūras Limbažu novadam” 4. kārtā, ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālo atbalstu.
  • 25. aprīlī (trešdienā) plkst.17.00 Teātra mājā (Limbažos, Parka ielā -7)
    LGB pasākumu ciklā “Mūsu viesis” tikšanās ar dzejnieku, prozaiķi Andri Akmentiņu.