2018. gada 10. martā plkst. 12.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Ziedoņa zālē (Mūkusalas ielā 3, Rīgā) notiks ikgadējie “Lielie lasīšanas svētki” – lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2017” noslēguma un apbalvošanas pasākums.Tajā piedalīsies ap 800 žūrijas ekspertu – bērnu, jauniešu un pieaugušo, – pārstāvot bibliotēkas un skolas no visiem Latvijas novadiem un sveicot aizvadītā gada iecienītāko grāmatu autorus, ilustratorus, tulkotājus, kā arī izdevējus.

Svētki noritēs divās daļās: plkst. 12.00 sāksies pasākums mazajiem lasītājiem 5+ līdz 9+ vecuma grupā. Savukārt plkst. 13.30 sāksies pasākums pusaudžiem un jauniešiem 11+ līdz 15+ vecuma grupā. Vienlaikus sveiksim aktīvākos vecākus – “Lasīšanas vēstneses” un “Tēvu kampaņas” loterijas izlozes uzvarētājus, kā arī – cildināsim aktīvākos bibliotekārus, kas rūpējas, lai bērni un jaunieši varētu lasīt aktuālu literatūru, dalītos savos iespaidos un iemantotu lasītprieku.

Papildinformācija