2013. gada 11. un 12. maijā Rakstniecības un Mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) notiks Latvijas Fantāzijas un Fantastikas biedrības gada pasākums “LatCon 2013”.

Pasākuma kodols ir tematiski izglītojošas un izklaidējošas lekcijas par fantastikas un fantāzijas žanru, kā arī zinātnes un tehnoloģiju progresa atspoguļojums fantastikas un fantāzijas aspektā.

Šī gada tēma – “Postapokalipse”. Pasākuma lektori aplūkos iespējamās “pasaules gala” versijas, kā arī tā atspoguļojumu kino un literatūrā.

Paredzēta tikšanās ar latviešu fantastikas un fantāzijas žanra autoriem: Lauru Dreiži, Didzi Sedlinieku, Ilzi Liliānu Milleri, Lauru Vilku. Par savām iecerēm fantāzijas žanrā stāstīs Ieva Melgalve.

Ieeja par ziedojumiem. Laipni lūgti visi interesenti!

Plašāka informācija un programma Rakstniecības un Mūzikas muzeja tīmekļa vietnē un Latvijas Fantāzijas un Fantastikas biedrības tīmekļa vietnē