13. oktobrī plkst. 17.00 Rīgas Centrālā bibliotēka un apgāds „Jumava” aicina uz ceļojumu sērijas „Aiz apvāršņa” jaunākās grāmatas „Lemti nepadoties Autoekspedīcija Rīga-Singapūra-Rīga” atvēršanas svētkiem bibliotēkas telpās Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā. Pasākumā piedalīsies grāmatas autors ceļotājs Harijs Sils.

Grāmatā aprakstīta divus gadus ilgā autoekspedīcija Rīga–Singapūra–Rīga. Autoekspedīcijas maršruta kopējais garums ir vairāk nekā 44 tūkstoši kilometru. Ceļotāji dažkārt nonāk ļoti bīstamās un bezcerīgās situācijās, ir pārvarēti Tibetas un Mongolijas plato, pārciesta tropiskā svelme, ir izdzīvots sniega vētrā un laupītāju uzbrukumā.

Autora ceļojumu stāstus papildinās audiovizuālie materiāli.

Pagājušajā gadā Rīgas Centrālajā bibliotēkā tika prezentēta iepriekšējā Harija Sila grāmata ceļojumu sērijā „Aiz apvāršņa”- „Aukstās upes”.

Kontaktinformācija bibliotēkā: 67037124