2014. gada 15. aprīlī plkst.15.00 Rīgas Centrālā bibliotēka (Rīgā, Brīvības ielā 49/53, 2.stāv) aicina uz Valentīnas Popovas grāmatas “Калейдоскоп встреч” (“Tikšanos kaleidoskops”) atvēršanas svētkiem.

Grāmatas autore Valentīna Popova savu darba mūžu – 25 gadus – veltījusi rūpnīcai VEF. Grāmatā apkopotas atmiņas un stāsti par Rīgu un rīdziniekiem, un interesantiem notikumiem pilsētas dzīvē laikposmā no XX gadsimta 20. gadiem.

Autore saka: “Savos īsajos stāstos esmu atspoguļojusi pazīstamu cilvēku likteņus. Šie cilvēki atstājuši savas pēdas pilsētas vēsturē”.

Pasākums notiek RCB rīkotā cikla “Bibliotēka – Rīgai” ietvaros. Akcija veltīta Rīgai – Eiropas kultūras galvaspilsētai 2014. Uz tikšanos tiek aicināti visi, kam interesē Rīgas vēsture.

Kontaktinformācija bibliotēkā: 67037124