Apbalvojuma pretendentus izvirzīja LU Bibliotēkas direktore I.Gudakovska. Šo atzinību ieguva tie darbinieki, kas tiešo darbu vadītāju 2015. gada rezultātu vērtējumā, bija devuši lielāko ieguldījumu LU Bibliotēkas un LU attīstībā. Septiņi pagājušā gada labākie darbinieki saņēma šo goda nosaukumu apliecinošo dokumentu, savu darbu vadītāju pasniegtās rozes un apsveikumus direktores rīkotajās svinīgajās pusdienās 8. janvārī.

Balvas laureāti: Ilze Veigura, bibliotekāre, Bibliotēka Raiņa bulvārī, Gita Rozenberga, galvenā bibliotekāre, Krājuma izmantošanas un attīstības departaments, projekta OpenAire2020 koordinatore, Rūta Kore, bibliotēkas informācijas speciāliste, Krājuma izmantošanas un attīstības departaments, Rinalds Baranovs, bibliotekārs Humanitāro zinātņu bibliotēkā, Ilga Rampāne, LU Bibliotēkas sistēmbibliotekāre, Daina Gavare, eksperte, Krājuma izmantošanas un attīstības departaments un Rita Alkšbirze, galvenā bibliotekāre, Dabaszinātņu bibliotēka.

Avots: www.lu.lv