Runāsim par ieguvumiem, problēmām, jauniem un inovatīviem pakalpojumiem, statistikas rādītāju dinamiku, īpašiem veiksmes stāstiem.

Diskusijas notiks:
•     1.apaļā galda diskusija notiks 2013.gada 19. februārī. Tajā aicināti piedalīties, Ventspils un Jelgavas reģionu galveno bibliotēku pārstāvji, Daugavpils, Jūrmalas, Rēzeknes un Rīgas pilsētas galveno bibliotēku pārstāvji.

•      2. apaļā galda diskusija notiks 2013.gada 20. februārī. Tajā aicināti piedalīties Aizkraukles, Balvu, Dobeles, Gulbenes, Ogres un Valkas reģionu galveno bibliotēku pārstāvji.

•     3. apaļā galda diskusija notiks 2013.gada 21. februārī. Tajā aicināti piedalīties Krāslavas, Limbažu, Liepājas, Madonas un Saldus reģionu galveno bibliotēku pārstāvji.

•      4. apaļā galda diskusija notiks 2013.gada 26. februārī. Tajā aicināti piedalīties Alūksnes, Kuldīgas, Preiļu, Ludzas Tukuma un Valmieras reģionu galveno bibliotēku pārstāvji un Daugavpils reģiona novadu metodiķis.

•     5. apaļā galda diskusija notiks 2013.gada 27. februārī. Tajā aicināti piedalīties Bauskas, Cēsu, Jēkabpils, Salaspils (Pierīga) un Talsu reģionu galveno bibliotēku pārstāvji un Rēzeknes reģiona novadu metodiķis.

Norises laiks no plkst. 10.00 līdz 14.00.

Diskusijās piedalīsies Kultūras ministrijas un Latvijas Nacionālās bibliotēkas speciālisti, pārstāvji no v/a ”Kultūras informacijas sistēmas”, SIA Tieto Latvia.