Saņēmām spilgtus un pārdomas rosinošus darbus, no kuriem interesantākie apskatāmi ceļojošajā fotoizstādē.

Izstādes atklāšana notika Dzimtās valodas dienā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. No š. g. marta izstāde būs apskatāma katru mēnesi citā Latvijas bibliotēkā: Saldus pilsētas bibliotēkā – līdz 13.aprīlim, pēc tam Liepājas Centrālajā zinātniskajā bibliotēkā, Rīgas Centrālajā bibliotēkā, Talsu novada Laidzes bibliotēkā, Tukuma bibliotēkā, Rīgas Centrālās bibliotēkas Daugavas filiālbibliotēkā, Ogres Centrālajā bibliotēkā, Preiļu Galvenajā bibliotēkā, Priekules pilsētas bibliotēkā, Jaunjelgavas pilsētas bibliotēkā, Rīgas Centrālajā bibliotēkā, Pļavnieku filiālbibliotēkā, Cēsu Centrālajā bibliotēkā, Saulkrastu novada bibliotēkā.

Ar precīzu izstādes grafiku varat iepazīties Latviešu valodas aģentūras mājaslapā www.valoda.lv .

Lai mums izdodas labo pamanīt un novērtēt! Labu dzirdēt, redzēt, pateikt un labu darīt!