Svinīgajā pasākumā, kas šodien notiks Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja telpās, godinās aktierus Jāni Kubili, Uldi Dumpi, Edmundu Freibergu, kā arī E.Smiļģa Teātra muzeja vadītāju, profesoru Jāni Siliņu. Tāpat īpaši sveiks arī dzejnieku Valdi Artavu un literatūras tulkotājas Mudīti Treimani, Solveigu Elsbergu, Rūtu Karmu un Ievu Lešinsku–Geiberi, kā arī dzejnieci Inesi Zanderi.

Pasniedzot atzinības rakstus, pasākumā ministre sveiks kultūras dižgarus apaļās jubilejās un īpaši izcels katra dižgara devumu Latvijas kultūrtelpas bagātināšanā.

Īpašo notikumu ar muzikāliem priekšnesumiem papildinās Latvijas jaunie talanti – Nacionālās Mākslu vidusskolas Rīgas Doma kora skolas Džeza klases skolnieki – Annemarija Moiseja, Artūrs Biķernieks un Mārtiņš Sliede.

Informāciju sagatavoja:

Ginta Bormane

Kultūras ministres padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr.: 67330202, 28684896

E-pasts: Ginta.Bormane@km.gov.lv