LIBER Quarterly ir Eiropas Pētniecības bibliotēku asociācijas LIBER recenzēts brīvpieejas žurnāls. Tas koncentrējas uz zinātnisko informāciju bibliotēku nozares pētniecībā, apvienojot teorētisko skatījumu un labās prakses piemērus. Kopš 2017. gada žurnāla izdevēji īsteno “nepārtrauktas publikācijas modeli”. Tas nozīmē, ka dokumenti tiek publicēti tiešsaistē to galīgajā formā gan PDF, gan HTML formātā, tiklīdz tie ir pieejami. Lai gan žurnāla nosaukumā joprojām ir “ceturkšņa”, gadā tiek publicēts tikai viens numurs un jaunākais raksts ievietots šā gada 5. janvārī, ar to noslēdzot 2023. gada izdevumu. Šī numura saturā dominē atvērtā piekļuve, zinātniskā komunikācija un mākslīgais intelekts, taču noderīgu informāciju atradīs arī tie, kas interesējas par informācijas speciālistu izglītību, krājumu pārvaldību, priekšmetošanu, metadatiem un citiem tematiem.

Lasīt izdevumu