Ievadraksta tēma ir bibliotēku loma zināšanu, tehnologiju un sociālās noturības veicināšanā. Turpmākajā žurnāla saturā varam iepazīties ar ASV bibliotēku diplomātijas praksi 21. gadsimtā, pētījumu par mākslīgā intelekta radīto satura rīku ietekmi uz studentu kritiskās domāšanas izkopšanu Ķīnas universitātēs, bibliotēku lomu pamatiedzīvotāju zināšanu saglabāšanā (Zimbabves pieredze), pārskatu par kvalifikācijām, akreditācijām un sertifikācijām bibliotēku un informācijas zinātnē pasaules mērogā, zināšanu pārvaldību klimata pārmaiņu jomā Dienvidāfrikā, bibliotēkzinātnes doktorantu pētījumu, dzimumu atšķirības un darba tirgus perspektīvas Indijā, krīzes menedžmenta problēmas Filipīnās, datu pārvaldību Austrumāfrikas valstīs, Pakistānas studentu informācijas kompetences izvērtējumu, attālinātā darba potenciālu Ganas akadēmiskajās bibliotēkās, Taizemes akadēmisko bibliotekāru profesionālās attīstības iespējas, vadības stilu Irānas publiskajās bibliotēkās un digitalizāciju Brazīlijā.

IFLA Journal ir starptautisks žurnāls, kurā tiek publicēti recenzēti raksti par bibliotēku un informācijas pakalpojumiem un sociālajiem, politiskiem un ekonomiskiem jautājumiem, kas ietekmē piekļuvi informācijai bibliotēkās. Žurnāls publicē pētījumus, gadījumu izpēti un esejas, kas atspoguļo plašo profesijas spektru starptautiskā mērogā.

Žurnāls iznāk četras reizes gadā.

Katrs IFLA Journal izdevums ir pieejams atvērtai piekļuvei pēc publicēšanas IFLA tīmekļa vietnē. Autori tiek mudināti arī padarīt savu manuskriptu pieņemto versiju pieejamu viņu personīgajās vai institucionālajās krātuvēs.

Lasīt izdevumu