Saruna par nācijas vērtībām. Kas ir nācijas stūrakmeņi? Kas virza nācijas apziņu un attīstību? Kā kultūras vērtības, valoda, tradīcijas, vēsture veido nācijas identitāti? Kā nācijas vērtības saglabāt un nodot nākamajām paaudzēm? Vai spējam radīt jaunus stūrakmeņus?

Sarunu vada LNB Atbalsta biedrības direktore Karina Pētersone.

Sarunā piedalās:

• Režisore Laura Groza,
  • Latvijas Valsts prezidents (2019–2023) Egils Levits,
  • Augstākās tiesas Civillietu departamenta senatore Sanita Osipova,
  • Rakstniece, publiciste Marina Kosteņecka,
  • Vēsturnieks Gustavs Strenga,
  • Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks.

Telts “Bibliotopija” top ar Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācijas atbalstu projekta “Drukas un mediju sadarbības tīkls” (Nr. 5.1.1.2.i.0/3/24/A/CFLA/001) ietvaros un ir daļa no notikumu cikla “Latviešu grāmatai 500”, kas top ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas atbalstu.

Rīkotāji – Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība un Latvijas Nacionāla bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociāciju, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju un Latvijas Bibliotekāru biedrību.

www.festivalslampa.lv
www.lnb.lv