Vai grāmatu izdošana apdraud mežus un kaitē videi? Vai tas ir mīts, ka e-grāmatas ir videi draudzīgākas? Kā vienlaikus rūpēties par vidi, kultūru un ekonomiku? Diskusijā atbildes meklēs vides aktīvisti, izdevēji, uzņēmēji un mežsaimnieki. Vai viņiem izdosies atrast kopsaucēju?

Diskusiju vada Latvijas televīzijas ziņu raidījumu vadītāja Ilze Dobele.

Diskusijā piedalās:

• AS “Latvijas valsts meži” Komunikācijas daļas vadītājs Tomass Kotovičs,
  • Ornitologs un rakstnieks Viesturs Ķerus,
  • Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācijas izpilddirektore Ieva Bečere,
  • “Liels un mazs” līdzīpašniece un direktore Alīse Nīgale,
  • AS “Latvijas Finieris” padomes priekšsēdētājs Uldis Biķis.

Telts “Bibliotopija” top ar Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācijas atbalstu projekta “Drukas un mediju sadarbības tīkls” (Nr. 5.1.1.2.i.0/3/24/A/CFLA/001) ietvaros un ir daļa no notikumu cikla “Latviešu grāmatai 500”, kas top ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas atbalstu.

Rīkotāji – Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība un Latvijas Nacionāla bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociāciju, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju un Latvijas Bibliotekāru biedrību.

www.festivalslampa.lv
www.lnb.lv