Pasākumā varēs iepazīties ar rakstnieku Ēriku Kūli un aktieri Jāni Kuplo. Rakstnieks pastāstīs, kā iepazinies ar rūķiem un kā tie ienākuši viņa pasakās. Fragmentus no pasakām lasīs Jānis Kuplais.

Radošajā darbnīcā bērni un vecāki varēs gatavot muzeja rūķīša Zinzinīša mazos draugus – mīļdzīvnieciņus.

Šajā sezonā Rakstniecības un mūzikas muzeja (Rīgā, Pils laukumā 2) pasākumu ciklā “Kas tu esi?” var iepazīt autorus, kuru darbos sastopami rūķi un ķipari. Katrā pasākumā viesojas kāds rakstnieks vai tulkotājs.

Pēdējais “Kas tu esi?” pasākums notiks 12. maijā plkst. 11:00, tajā varēs iepazīties ar rakstnieku Arno Jundzi un ķipariem.

Biļetes cena: 1,00 Ls. Ģimenes biļete: 2, 00 Ls (1 – 2 pieaugušie un 1 – 4 bērni līdz 16 gadu vecumam).