15. un 16. oktobrī bibliotēkā tika rīkots tematisks pasākums “Atver bibliotēkas durvis!”. J.Raiņa 6. vidusskolas 5.a un 8.b. klases skolēniem tika piedāvāts iepazīties ar bibliotekāra profesijas vēsturi, ievērojamākajiem bibliotekāriem pasaulē, lielākajiem stereotipiem un profesijas nākotnes perspektīvām, kā arī noskatīties video par Daugavpils publisko bibliotēku vēsturi.

Sadarbībā ar Daugavpils Karjeras un iniciatīvu atbalsta centra vadītāju Dr. Mārīti Kravali-Pauliņu un viņas studentēm, 16. oktobrī tika rīkots tematisks pasākums “Izglītības durvis manai nākotnei”, kurā piedalījās 12. klašu jaunieši no J.Raiņa 6. vidusskolas, Daugavpils 12. vidusskolas un Daugavpils Valsts ģimnāzijas. Jauniešiem bija iespēja uzzināt par pieprasītākajām profesijām Latvijā, karjeras un profesiju portāliem, kā arī izmēģināt Karjeras kompasu.

Par piedalīšanos pasākumos bērni un jaunieši saņēma uzlīmes un informatīvas grāmatzīmes, savukārt aktīvākie – atstarotājus.