Prasmes, kuras vajadzīgas visiem:

informācijas resursu veidošana;

informācijas organizēšana;

informācijas kvalitātes vērtēšana;

informācijas pārvaldības rīku izstrāde (datubāzes, digitālāsbibliotēkas, tīmekļa lapas);

informācijas pakalpojumu organizēšana.

Darba iespējas

Klientu un informācijas lietotāju apkalpošana, informācijas sistēmu veidošana un uzturēšana:

informācijas dienestos;

informācijas centros un bibliotēkās;

valsts iestādēs;

privātajos uzņēmumos.

Programma akreditēta: līdz 24.05.2019.

Studiju ilgums: 6 semestri (3 gadi)

Iepriekšējā izglītība: vidējā izglītība

Studiju vietas:

28 (budžeta finansējums)

• 30 (personīgais finansējums)

Pieteikšanās

Pieteikties studijām var gan elektroniski, gan arī ierodoties uz vietas augstskolā.

Elektroniski – no 1. jūlija līdz 15. jūlija plkst. 16.00, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv/studijas. Pieteikums ir jāapstiprina arī augstskolā – uzrādot nepieciešamos dokumentus (pieteikuma apstiprināšana ir no 8. līdz 15. jūlijam Latvijas Universitātē, Raiņa bulvārī 19).

Uz vietas Latvijas Universitātē no 8. līdz 15. jūlijam: Rīgā, Raiņa bulvārī 19, Lielajā aulā darbdienās no plkst. 9.00–18.00 un sestdien no plkst. 9.00–13.00.

Reģistrēšanās studijām:

No 22. līdz 26. jūlijam Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, Lomonosova ielā 1A, 103. telpā.

Kontakti:

LU Sociālo zinātņu fakultātes

Informācijas un bibliotēku studiju nodaļa

E-pasts: szf.biblio@lu.lv, Baiba.Holma@lu.lv

Programmas apraksts