Vebināru rīko Kultūras informāciju sistēmu centrs E-prasmju nedēļas 2016 ietvaros. Tajā Agrita Sagalajeva, projekta “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” koordinatore stāstīs par elektroniskajiem daudznozaru pilnu tekstu žurnālu, grāmatu, uzziņu izdevumu un analītisko apskatu resursiem, kurus iespējams abonēt ar Kultūras informācijas sistēmu centra starpniecību par samazinātu abonentmaksu.

Kultūras informācijas sistēmu centrs ir starptautiskās organizācijas EIFL (Electronic Information for Libraries elektroniskā informācija bibliotēkām) nacionālais partneris, un starptautiskās datubāzes tiek abonētas EIFL Licencēšanas programmas ietvaros. Dalība šajā organizācijā nodrošina pieeju autoritatīviem pasaules informācijas un izglītības resursiem par speciālu abonēšanas maksu, nodrošinot atlaides līdz pat 90 % no standarta cenas.

Lai piedalītos vebinārā, īsi pirms tā sākuma lūdzam klikšķināt uz šīs saites: http://www.lps.lv/lv/seminari-un-video/tiesraide/

Dalībai vebinārā nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un skaļruni vai austiņas.