2019. gada 5.aprīlī plkst.17.00 Rīgas Centrālā bibliotēka (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā) aicina uz tikšanos ar izstādes “Latvijas dievnami” autori Vivantu Volkovu izstādes atklāšanas pasākumā.

Izstāde “Latvijas dievnami” stāsta par 22 mūsu baznīcām fotogrāfijās un nelielos aprakstos. Kopumā Latvijā ir gandrīz 800 baznīcu un lūgšanu namu, kas pieder dažādām konfesijām. Katra no sakrālajām celtnēm ir ar savu vēsturi, glabātajām vērtībām un ticīgo saimi. Daudzas baznīcas lepojas ar arhitekta rokrakstu, kas redzams būves aprisēs, vēl daudzas priecē ļaudis ar amatnieku izsmalcinātajiem darinājumiem, vēl citas pierāda, kā celties no drupām vai ar ticīgo neatlaidību tapt kā jaunas un modernas celtnes.

Izstāde bibliotēkā būs skatāma no 2. līdz 30.aprīlim.

Bibliotēkas darba laiks 9.00-20.00, sestdienās 10.00-17.00.

Visi laipni aicināti!

Izstādes atklāšana ir RCB organizēts publisks pasākums. Tā laikā uzņemtie foto un video materiāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti bibliotēkas publicitātes pasākumos.

Kontaktinformācija bibliotēkā: tālr. 67181018

Informāciju sagatavoja:

Inese Ruskule

Rīgas Centrālās bibliotēkas

Pieaugušo literatūras nodaļas galvenā bibliotekāre