2018. gada 15. novembrī plkst.17.00 Rīgas Centrālā bibliotēka (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā) aicina uz tikšanos ar kolekcionāru Normundu Beržinski, saktu kolekcijas „Latvijas dārgumi” veidotāju.

„Izrādās, ka šī tēma ir neaptverama, un saktu daudzums ir vienkārši nenosakāms. Latvijā un ne tikai ir vairāki nopietni kolekcionāri, kam pieder pasakainas rotas, ceru, ka ar savu piemēru iedrošināšu arī viņus uz savu kolekciju izstādīšanu publiskajā telpā, jo to apzināt, redzēt un iepazīt ir vienreizēji un neaprakstāmi. Novēlu Jums visiem izbaudīt šo mūsu senču radīto veikumu un lepoties ar viņu varēšanu realizēt savu gara lidojumu, fantāziju šajās rotās – saktās,” saka Normunds Beržinskis.

Normunda Beržinska privātās saktu kolekcijas izstāde „Latvijas dārgumi” RCB 2.stāvā, Brīvības ielā 49/53 skatāma no 3. novembra līdz 2019. gada 4. janvārim.

Izstāde apskatāma bibliotēkas darba laikā darbdienās 9.00 – 20.00, sestdienās 10.00 – 17.00.

Kontaktinformācija bibliotēkā: 67037125

Vairāk informācijas par izstādi RCB mājaslapā