IZSTĀDES

• Līdz 10.martam (novadpētniecības stendā) izstāde “Ap mums lidot lido stāsti…”: rakstniekam, valcēnietim Ēvaldam Vilkam – 95.
  • No 5.līdz 30.martam izstāde “Pamātes klēpī Sibīrijā”: izsūtīto atmiņu stāsti.
  • No 5.marta līdz 27.aprīlim Birutas Rukas gleznu izstāde “No Ērģemes līdz Krimai”.
  • No 12.marta līdz 7.aprīlim (novadpētniecības stendā  izstāde “Esiet pazīstami – Ella Andersone!”: Valkas novadniecei – 110.
  • No 19. līdz 31.martam izstāde “Šūpojies saulīte Lieldienu rītā”: Lieldienu tradīcijas un idejas mūsdienīgam svētku noformējumam.

PASĀKUMI
5.martā plkst. 11.00 izstādes “No Ērģemes līdz Krimai” atklāšana.

JAUNĀKĀS GRĀMATAS
No 19. līdz 22. martam Jauno grāmatu dienas. (Grāmatu izsniegšana 23.martā.)

Ar grāmatām varēs iepazīties uz vietas bibliotēkā vai mūsu mājas lapā http://biblioteka.valka.lv/

BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ

• 17.martā pl.11.00 – 12.00 pasākums pirmsskolas un sākumskolas bērniem “Bērnu rīts”.
  • 22.martā pl.10.00 Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensības 2.kārta. Piedalās skolēni no Smiltenes un Valkas novada.
  • 27., 28.martā pl.14.00 – 16.00 meistarošana un gudrošana bērniem “Diža, diža Liela diena”.

Valkas novada centrālā bibliotēka

biblioteka.valka.lv