Aicinām iepazīties ar plašu e-grāmatu kolekciju (angļu valodā) – EBSCO E-GRĀMATU SPECIĀLĀ PUBLISKO BIBLIOTĒKU KOLEKCIJA vai eBook Public Library Collection aptver 43 000 e-grāmatu nosaukumu, kas speciāli atlasīti atbilstoši publisko bibliotēku lasītāju vajadzībām. Kolekcija piedāvā gan populāru pieaugušo un jauniešu daiļliteratūru, gan plašu izglītojošu literatūras klāstu tādās jomās kā veselība un fitness, spēles, amatniecība, hobiji, medicīna, pavārmāksla, reliģija, atpūta un izklaide, ģeogrāfija,tirdzniecība, finanses, ģimene, laulība, folklora, sociālā un sabiedrības labklājība, mājsaimniecība u.c. Visas e-grāmatas vienlaicīgi ir pieejamas neierobežotam lietotāju skaitam, un kolekcija nemitīgi tiek papildināta ar jauniem izdevumiem. Pēc grāmatu lejupielādes tās lietotājiem ir pieejamas arī bezsaistes režīmā.

Pieeja resursiem:

Svarīgi:

• Lai izmantotu šo iespēju, Lietotājam jāizveido savs EBSCO klienta konts.
  • Grāmatas var lasīt no Windows, iOS and Android ierīcēm.
  • Lejupielādējot grāmatas savā ierīcē, tās var lasīt jebkur, nav nepieciešams interneta pieslēgums.
  • Daudzveidīgas iespējas strādājot ar grāmatu tekstu –

var veidot piezīmes, atsauces, citēt, drukāt vairākas lapaspuses utt.

• Pēc reģistrācijas pie bibliotekāra varēsiet izmantot datubāzi arī attālināti.
  • Labajā augšējā stūrī opcija Help/Palīdzība ar norādēm kā izmantot datubāzi.