2017. gada 25.oktobrī plkst.15.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Juglas filiālbibliotēkā (Brīvības gatvē 430a, Rīgā) notiks tikšanās ar politoloģi, vēsturnieci,. profesori Ilgu Kreitusi un mākslinieci Maiju Mazo. Tikšanās notiks pasākumu cikla “Rīga lepojas” ietvaros, tā ir veidota kopā ar Ziemeļu izpilddirekciju un veltīta Latvijas valsts simtgadei.

Ilga Kreituse ir Rīgas Stradiņa universitātes dekāne, Eiropas studiju fakultātes katedras vadītāja, politikas zinātnes katedras docētāja, profesore. Ilga Kreituse bijusi Saeimas priekšsēdētāja no 1996. gada decembra līdz 1997. gada septembrim. 1996. gadā kandidēja valsts prezidenta vēlēšanās, ieņēma otro vietu aiz atkārtoti ievēlētā Gunta Ulmaņa. 1996. gada septembrī izstājās no DPS frakcijas, un darbu 6.Saeimā turpināja kā frakcijām nepiederoša deputāte.

Mākslinieces Maijasmazās gleznu izstāde “Attiecības” apskatāma Rīgas Centrālās bibliotēkas Juglas filiālbibliotēkā darba dienās no 10.00 līdz 19.00 un sestdienās no 10.00 līdz 17.00.

Šī ir trešā mākslinieces Maijas Mazās darbu izstāde Rīgas Centrālajā bibliotēkā un tās filiālbibliotēkās. Mapē apkopoti un apskatāmi miniatūrie mākslas darbi – Exlibris. Ar tiem māksliniece sākusi aizrauties pagājušajā gadsimtā. Tapuši vairāk kā 100 autordarbi, un katrs no tiem ir stāstiņš par cilvēku, kam tas veltīts.

Visi interesenti laipni gaidīti!

Kontaktinformācija bibliotēkā: tālr. 67521669

Informāciju sagatavoja: