Latvijas Radio 1 populārzinātniskā raidījuma “Zināmais nezināmajā” komanda, žurnāliste Sandra Kropa un producente Paula Gulbinska, 2016.gadā devās iepazīt Ziemeļvalstis, lai atklātu nezināmo un no jauna apzinātos zināmo Norvēģijā, Islandē, Somijā, Zviedrijā un Dānijā, bet fotogrāfs Gints Ivuškāns braucienos piedzīvoto, sastapto un redzēto fiksēja fotogrāfijās.

Radošās komandas kopdarbs ir ļāvis izveidot izstādi “Zināmās un nezināmās Ziemeļvalstis”, kurā ir skatāmas 15 planšetes ar vizuālo un tekstuālo materiālu par dažādām aktuālām vides un klimata pārmaiņu, sociālās drošības un kultūrvēsturiskajām tēmām.

Gulbenes novada bibliotēkā izstāde līdz 6. novembrim.

Izstāde tapusi sadarbībā ar Ziemeļvalstu informācijas biroju Latvijā.

Vairāk par izstādi un radio raidījumiem meklē šeit: http://www.norden.lv/projekti/zinamais-nezinamaja/

Papildu informācija:

Indra Logina