Viens no jauninājumiem Valmieras integrētās bibliotēkas lasītāju un apmeklētāju ērtībām ir iespēja pieteikties aktuālo ziņu saņemšanai e-pastā. Piedāvājam saņemt divu veidu ziņu sūtījumus: ikmēneša jaunieguvumu sarakstu (grāmatas, filmas un citi dokumenti) un informāciju par lielākajiem, plašam apmeklētāju lokam ieplānotajiem pasākumiem. Kā to izdarīt? Viekārši! Ir jāatnāk uz Valmieras integrēto bibliotēku Cēsu ielā 4 un, ja vien bibliotekāre ar piedāvājumu nepasteigsies pirmā, jādara zināma sava vēlme. Viss, kas nepieciešams, ir jābūt reģistrētam bibliotēkā un aktīva e-pasta adrese. Jāpiebilst, ka jaunāko informāciju par bibliotēkā notiekošo un daudz citu labu lietu iespējams atrast arī tīmekļa vietnē http://www.biblioteka.valmiera.lv. Tātad, kā rīkoties tālāk pēc e-pasta saņemšanas? Ja bibliotēkā ieplānotais pasākums šķiet saistošs, esat laipni gaidīti kuplināt viesu rindas. Savukārt, ja saistoša izrādās kāda grāmata vai filma no aktuālā jaunieguvumu saraksta, tad rīcības stratēģija būtu sekojoša: brīvā brīdī ienāciet pie mums pēc kārotā vai arī rīkojieties tālredzīgāk – rezervējiet grāmatu internetā, izmantojot e-katalogu bibliotēkas mājas lapā. Autorizācijas rīkus šim nolūkam izsniegs bibliotekāre un visu labi izstāstīs un pamācīs. Ļoti ērti! Un visbeidzot, ko iesākt gadījumā, ja nākas secināt, ka pasaulē un personīgajā e-pastā informācijas jau tāpat ir gana daudz? No jaunumu sūtījuma iespējams atteikties, darot to zināmu bibliotēkā. Tomēr tas diez vai notiks, jo būsiet jau kārtējo reizi pārliecinājušies, ka bibliotēka pilnīgi noteikti ir lieliska vieta – gaismas saliņa – gan veco laiku romantiķiem, gan mūsdienu laikmeta gara meklētājiem.