Pieteikšanās uz mācībām notiek, aizpildot elektronisko pieteikšanās veidlapu Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) mājaslapā – „Pieteikums kursiem

1. Profesionālās tālākizglītības programma “Bibliotēku zinības” ir 960 akadēmisko stundu programma, kurā bibliotekāra profesiju var apgūt uzreiz pēc vidusskolas, citu jomu speciālistiem iespēju pārkvalificēties, kā arī profesionāli pilnveidoties un apliecināt savu kompetenci bibliotekāriem bez bibliotekārās izglītības. Dalībnieks pēc sekmīgas programmas apguves un profesionālās kvalifikācijas eksāmena nokārtošanas saņems valsts atzītu 3.līmeņa profesionālās kvalifikācijas apliecību.

Mācību maksa 900.00 EUR. Programmas dalībniekam ir tiesības lūgt darba devējam finansiālo atbalstu mācībām.

Pieteikšanās līdz 2016.gada 5. septembrim.

Programmas vadītāja – Inguna Arāja.

2. 240 akadēmisko stundu profesionālās pilnveides programma „Informācijas un bibliotēku zinību pamati” paredzēta citu jomu speciālistiem, lai pilnveidotu zināšanas, prasmes un kompetenci informācijas un bibliotekārajā darbā.

Pēc sekmīgas programmas apguves dalībnieks saņems apliecību.

Mācību maksa 425.00 EUR. Programmas dalībniekam ir tiesības lūgt darba devējam finansiālo atbalstu mācībām.

Pieteikšanās līdz 2016.gada 19.augustam.

Programmas vadītāja – Vita Juraga.

Mācības notiek Rīgā, Mūkusalas ielā 3, LNB 8.stāva Kompetenču attīstības centrā un e-mācību vidē: macies.lnb.lv

Vairāk par abām programmām var uzzināt, zvanot pa tālruni: 67806129, vai rakstot e-pastu: macibu.centrs@lnb.lv