Jaunajā izdevumā iespējams lasīt intervijas ar LU Bibliotēkas gada darbiniekiem un reizē iepazīt viņu darba specifiku, uzzināt par Bibliotēkas krājumā esošajām nozīmīgākajām kolekcijām, kā arī iegūt iespaidus no izstādēm LU Publikācijas 2015 un “Mālu un keramikas pētījumi Latvijā”.

Turpinot rubriku “Ko par mums domā citi”, lasiet interviju ar Erasmus programmas studentu no Igaunijas, kurš dalās ar saviem iespaidiem par LU un Bibliotēku. Savukārt rubrikā “Ieskaties grāmatā” šoreiz var iepazīties ar vairākām dizaina principu grāmatām, kas pieejamas Sociālo zinātņu fakultātes bibliotēkā.

Intervijā ar žurnāla “Zvaigžņotā debess” atbildīgā redaktora vietnieku Mārtiņu Gillu un sekretāri Irēnu Punduri, uzzināsiet par žurnāla nākotnes iecerēm, un kā gadu gaitā žurnāls ir mainījies, kā arī ieraudzīsiet Bibliotēkas Raiņa bulvārī vērtīgos mākslas darbus, ar kuriem Bibliotēka lepojas.

Ieskats LU Bibliotēkas Jaunumu saturā:

• 2015. Skaitļos un faktos
  • LU Bibliotēkas 2015. gada labākie darbinieki
  • Vai visas zvaigznes saskaitītas? Digitalizēts žurnāls “Zvaigžņotā debess”
  • Kolekcijas Bibliotēkas krājumā
  • Dabaszinātņu bibliotēkas izmantošana un pieejamība
  • LU Bibliotēka iecienīta vieta studentiem
  • ProQuest diena Latvijā
  • Ēnu diena LU Bibliotēkā
  • Vai informācija var būt baudāma?
  • Izstāde “Mālu un keramikas pētījumi Latvijā”
  • Mākslas pieskārieni Bibliotēkā Raiņa bulvārī
  • Telpas konferencēm, semināriem, mācībām
  • LU Publikācijas 2015
  • Notikumi, kas aizvadīti pēdējos četros mēnešos

Skatīt izdevumu

LU Bibliotēkas jaunumiem iespējams pieteikties šeit.