E-prasmju nedēļas laikā no 7.-11.martam ikviens ir aicināts iesaistīties LBB Jauno speciālistu sekcijas (LBB JSS) organizētajā “Viena diena bibliotēkas dzīvē” jeb LibdayLV projektā.

Šoreiz projekta organizatori izvēlējušies saistīt LibdayLV ar e-prasmju nedēļu, lai dotu iespēju LibdayLV dalībniekiem pastāstīt plašākai sabiedrībai par bibliotēku ikdienu saistībā ar e-prasmēm, tehnoloģiju lietošanu, apmācībām, konsultācijām un citu atbalstu, ko bibliotekāri sniedz lietotājiem viņu e-prasmju uzlabošanas procesā.

Bibliotēku apmeklētāji un lasītāji šajā nedēļā aicināti nofotografēties ar uzrakstiem, kurus sagatavojusi LBB JSS un kurus var papildināt paši. (Sagataves pieejamas dažādos izmēros un formātos; tās iespējams lejuplādēt šeit). Galvenais nosacījums, lai uzrakstā ir minēta bibliotēka, bibliotekārs, e-pakalpojums vai e-prasme. Publicējot bildes sociālajos tīklos, lūdzam izmantot tēmturus #LibdayLV #eprasmes #eskills #bibliotēkas #libraries!

Papildinformācija