Sestdien, 24.oktobrī, plkst. 10.00 Ventspils Galvenās bibliotēkas Europe Direct informācijas centra (EDIC) Ventspils telpās notiks bezmaksas seminārs biznesa uzsācējiem “Kā veidot sadarbību ar tirgotājiem”.

Jauniem uzņēmumiem, kas plāno produktu ražonu un pārdošanu gala patērētājiem, parasti ir aktuāls jautājums, kā noteikt savu produktu cenu stratēģiju un kā produkciju virzīt veikalos. Ar kādiem uzcenojumiem, apmaksas nosacījumiem, minimāliem apjomiem un riskiem jārēķinās.

Semināra gaitā tiks skatīti jautājumi par produktu cenu stratēģijas principiem un  sadarbības veidošanu ar tirgotājiem.

Savā pieredzē un zināšanās ar klausītājiem dalīsies Zulfukars Tosuns -mazumtirdzniecības speciālists ar ilggadēju pieredzi mazumtidzniecībā un vairumtirzniecībā Vācijā un Latvijā. Sīkāka informācija par pasniedzēju pieejama viņa LinkedIn profilā.

Pieteikties semināram var līdz 23.oktobrim, rakstot uz e-pastu: martins.velde@vatp.lv

Pasākumu organizē Ventspils bibliotēkas Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils, kuru finansē Eiropas komisija sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP) Ideju studiju, kuru finansiāli atbalsta Ventspils pilsētas dome.

Informācija:

Astra Pumpura