2014. gada 25. aprīlī plkst. 14.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka “Vidzeme” (Rīgā, Brīvības gatvē 206) aicina uz tikšanos ar aktrisi Irinu Tomsoni.

“Esmu klāt!” – saka Irina Tomsone, sākot savu gudro un krāsainas poēzijas apskaņoto grāmatu “Mēness dūriens”.

Bērnības ainas, skolas gaitas, aktiermeistarības studijas Pēterburgā, toreiz Ļeņingradā, stāsts par radošo mūžu trijos Latvijas profesionālajos teātros un darbs ar pašdarbības kolektīviem savijas veiklā valodā ar kolorīta, reizēm smeldzīga humora “piedevu”. Gan teātru aizkulišu dzīve, gan personīgās dzīves lappuses pāršķirtas ar saudzīgu roku, atklājot tās atziņas un situācijas, kas varētu noderēt jebkuram, no kā mācīties un izdarīt viedus secinājumus ieteicams katram.

“Aizkustinoša, humora pilna grāmata kā Irina pati. Virtuāls randiņš ar zudušo laiku, kas dod iespēju tikties ar nākotni. Iesaku izlasīt! Mēness dūriens garantēts!” (Dace Eversa, Valmieras teātra aktrise)

Bibliotēku nedēļā tiksimies sarunā par grāmatu, dzīvi un jauno filmu “Džimlai Rūdi Rallallā!”

Laipni aicināts ikviens interesents!

Informācija bibliotēkā: tālr. 67181216